Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kuklin wreszcie odetchnie. To dobra wiadomość też dla kierowców


To dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców Kuklina jak też kierowców korzystających z drogi ekspresowej nr 7 w okolicach Mławy. Wykonawca robót na naszym odcinku, firma Strabag na jutro (czwartek 14 lipca) zaplanowała uruchomienie węzła Mława-Północ w Kuklinie, co da możliwość bezpośredniego zjazdu z tego węzła w kierunku Gdańska.


Dotychczas bowiem kierowcy chcący wjechać na nową „siódemkę” musieli przejeżdżać przez Kuklin, co z kolei było bardzo uciążliwe dla mieszkańców. Nowa organizacja ruchu związana z przełożeniem ruchu na ciąg główny S-7 na odcinku Mława – Napierki ma obowiązywać od czwartku 14 lipca od godziny 11-tej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x