Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sokoły w mławskim parku


Drugi dzień obchodów tegorocznych Dni Mławy to głównie imprezy zaplanowane w mławskim parku. Wśród nich odbywały się m.in. pokazy sokolnictwa a także kino plenerowe, koncert czy wieczorny pokaz teatru ognia. Ci, którzy mimo zmiennej i kapryśnej pogody przyszli pod parkową estradę mogli z bliska zobaczyć drapieżne ptaki, m.in. z rodziny sokołowatych czy jastrzębiowatych, a także wysłuchać opowieści o ich życiu i zwyczajach.


red.

fot. MG

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x