Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowa wystawa plenerowa o historii Wólki [FOTO, FILM]


W niedzielne popołudnie koło pomnika św. Wojciecha oficjalnie została otwarta nowa plenerowa wystawa zatytułowana „Mławska Wólka nie tylko kolejowa”. Jej pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe. Wystawa to próba pokazania genezy powstania i rozwoju Wólki, ilustrowana archiwalnymi zdjęciami ciekawych miejsc i ludzi z Wólki. Otwarcie wystawy było również okazją do dyskusji, jak również wspomnień osobistych. Wystawa jest otwarta i dostępna dla przechodniów. 


JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
przechodzien
przechodzien
1 miesiąc temu

Pan radny Krajewski na zdjęciu „jako przypadkowy przechodzień” 😀

Jarek
Jarek
1 miesiąc temu
Reply to  przechodzien

Pan Wojciech Krajewski jest radnym Rady Miejskiej w Mławie reprezentującym Wólkę. Na otwarciu wystawy byli też inny radni z Wólki – Pan Z. Korczak i Pan M. Wilamowski.

Tadek
Tadek
1 miesiąc temu

Dzięki Codziennik Mławski za relację z imprezy.

Tadek
Tadek
1 miesiąc temu

Dzięki Codziennik Mławski za relację z imprezy.

dariusz
dariusz
1 miesiąc temu

warto było odświeżyć wspomnienia. Polecam obejrzeć

Jarek
Jarek
1 miesiąc temu

Jestem z Wólki, tam się urodziłem ale od lat mieszkam poza Mława. Na wystwę trafiłem przypadkowo ale odzyły wspomnienia z dzieciństwa i młodosci. Brawa dla pomysłodawców i organizatorów.

Troll
Troll
1 miesiąc temu

Nawet Krajewski się pojawił he he wybory będą
A gdzie dwulicus Michałek Polow

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x