Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lipowiec Kościelny. Kierowcy z „ciężką nogą” wpadali po kolei


Patrol ruchu drogowego, pełniący nadzór w Lipowcu Kościelnym, w ciągu niespełna godziny, zatrzymał trzech kierowców, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Problem przekraczania dozwolonej prędkości na tym odcinku, zgłosili użytkownicy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.


Na odcinku wskazanym na mapie, przez użytkowników aplikacji, w ciągu niespełna godziny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli trzech kierowców, którzy jechali w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h. Tuż przed godz. 17, patrol zatrzymał kierującego audi 21-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Młody kierowca jechał z prędkością 110 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Chwilę  później, w tym samym miejscu, prawo jazdy stracił 32-letni mieszkaniec Działdowa, kierujący oplem. Jechał w terenie zabudowanym z prędkością 122 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł i 10 punktami karnymi. Przed godz.18, patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego toyotą. 46-letni mieszkaniec pow. żuromińskiego jechał z prędkością 115 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Kontrole na tym odcinku będą kontynuowane.

Aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, które pomaga w budowaniu bezpieczeństwa lokalnego. Nie wymaga rejestracji i logowania użytkownika, a obsługa i naniesienie nowego zagrożenia, z 27 dostępnych kategorii, zajmuje dosłownie chwilę. Uwaga, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy do zgłaszania interwencji. Więcej o mapie TUTAJ.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
archadzki
archadzki
1 miesiąc temu

Drogowcy stawiają znaki w szczerym polu, a policja z tego korzysta…

Nie mówiąc już o włodarzach miasta Mława, którzy stawiają ograniczenia do 30 km/h tam, gdzie zniszczyli wcześniej drogi jakimiś remontami, a zamiast je odbudować – wzięli jakichś swoich pociotów, co leją smołę, posypują grysem, a potem to przydeptują gumofilcem – i nazywają to naprawą nawierzchni…

Wiesiek
Wiesiek
1 miesiąc temu

A odbiegając od Lipowca to w Mławie al. Piłsudskiego i tam z jednej strony las a z drugiej 50m ogródki działkowe lub pole. I tam jest teren zabudowany. Ciekawe zjawisko ze stawianiem znaków drogowych?

Wiesiek
Wiesiek
1 miesiąc temu
Reply to  Wiesiek

Przepraszam nie al. Piłsudskiego a al. Marszałkowska

Lopez
Lopez
1 miesiąc temu

Niech płacą i kwiczą

Mławiak
Mławiak
1 miesiąc temu

Bo tam jest długa prosta z dobrą widocznością w przód gdzie po jednej stronie są pola, łąki a po drogej dom stoi 50 m od ulicy, naprawdę nieraz myślę ze te zakazy są aby dla nabijania pieniążków, jeszcze zrozumiałbym jakby jechali z taką prędkością w centrum miasta przy szkole, a tam jechać 50 to naprawdę cyrk przy dzisiejszych samochodach. Pozdrawiam hejterów i tych którzy zawsze jeżdżą przepisowo

Michałek
Michałek
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

I pozdrawiamy tych policjantów którzy też jeżdżą tak ‚ niby przepisowo ‚ w pracy się kara, a poza pracą popełnia te same wykroczenia co inni, dodatkowo ma się ciemne szyby z przodu, ale i tak widać, że rozmawiacie przez telefon.

Lola
Lola
1 miesiąc temu
Reply to  Michałek

Dokładnie niby tacy przepisowi, a w strefie zamieszkania gdzie jest ograniczenie do 20 śmigają sobie z 50 na pewno po parkingach i ulicach od tak sobie.

Juhu
Juhu
1 miesiąc temu
Reply to  Lola

Na pewno to Kopernik nie żyje

Lopez
Lopez
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Kolejny mądry inaczej hehehe

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x