Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już wiadomo kiedy żubry pojawią się w Krajewie


Powstanie pokazowej zagrody żubrów w Krajewie o krok bliżej. Zakończył się etap projektowania i Nadleśnictwo Dwukoły 5 lipca podpisało już umowę z wykonawcą budowy. Odbyło się to w miejscu, gdzie zagroda ma być  zlokalizowana, a więc na terenie szkółki  leśnej w Krajewie. Padł już nawet termin otwarcia zagrody.


– Trzymajcie za nas kciuki, a my obiecujemy, że damy z siebie wszystko, żeby w listopadzie przyszłego roku zagroda została otwarta dla odwiedzających – deklaruje Nadleśnictwo Dwukoły na swojej stronie internetowej i profilu społecznościowym.

red.
fot. P. Zaraziński

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawsia
Mlawsia
1 miesiąc temu

Jeszcze przystanek MKM przy szkółce by się przydał.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x