Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Obchody Święta 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Będą różne atrakcje


Już 8 lipca br., na terenie koszar przy ul. Wojska Polskiego 54 w Ciechanowie odbędą się obchody Święta 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza, ps. „Rój”. Przewidziano wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Podczas uroczystości zaprezentują się służby mundurowe oraz instytucje państwowe. W programie nie zabraknie konkursów z nagrodami, pokazów, a także występów artystycznych.


Obchody święta 5MBOT rozpoczną się na terenie jednostki o godzinie 10.00. Program wydarzenia jest bardzo bogaty, a z atrakcji przewidzianych na ten dzień skorzysta „mały i duży”. Trening z Mistrzem poprowadzi st.szer. Weronika Krzywnicka – mistrzyni Europy w karate kyokushin, dla najmłodszych gości przygotowano również pętlę taktyczną oraz zabawy z użyciem wykrywacza metali. Podczas pikniku mazowieccy terytorialsi zaprezentują swój talent wokalny, będzie można zobaczyć pokaz wyszkolenia psów, stanowisko dowodzenia oraz sprzęt wojskowy, a na specjalnie przygotowanej foto-ściance każdy będzie miał możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze sprzętem wojskowym. W imieniu 5. MBOT serdecznie zapraszamy!

źródło: 5 MBOT

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x