Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Świętojańskie wianki i świetna zabawa Unierzyżu


Dzieci z Unierzyża i okolic od wielu lat przygotowują wianki świętojańskie, które są oceniane i nagradzane przez Gminny Ośrodek Kultury. Tak było również w tym roku i dzieci otrzymały nagrody za jak zwykle wyjątkowo starannie wykonane prace.  Najwyżej punktowane były wianki z naturalnych materiałów, piękne w swojej prostocie. Takie wydarzenie wymagało oczywiście odpowiedniej scenerii. A ponieważ sołectwo dysponuje właśnie pięknym miejscem piknikowym z altaną nad rzeką, to tak atrakcyjne położenie samo tworzy świętojański klimat. Spotkanie było też okazją do wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Organizatorem wydarzenia byli druhowie z OSP Unierzyż.


źródło i fot. GOK Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x