Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Ukradł rowery, zarejestrowały go kamery monitoringu


W maju i czerwcu, na terenie Mławy, doszło do kradzieży rowerów z hal garażowych bloków. Oba zdarzenia nagrały kamery monitoringu. W pierwszym przypadku sprawca ukradł 5 rowerów, po wcześniejszym włamaniu się do klatki schodowej bloku. W drugim, sprawca działający w ten sam sposób, włamał się do kolejnego bloku i z hali garażowej ukradł dwa rowery.


Przypominamy nagranie, dotyczące kradzieży, do której doszło pod koniec maja. Sprawca najpierw włamał się do klatki schodowej. Ukradł pozostawiony tam rower i hulajnogę. Przeszedł następnie do hali garażowej, skąd ukradł kolejne cztery rowery. Trzy tygodnie później nieznany sprawca ukradł dwa rowery z hali garażowej innego bloku, działając w taki sam sposób. Jeden z rowerów miał zainstalowany fotelik dla dziecka. Nie wykluczone, że sprawcą jest ten sam mężczyzna. To zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu.  Mławska Policja publikuje nagrania z obu kradzieży.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 57  lub 47 703 62 00. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ztr
Ztr
10 miesięcy temu

T

Last edited 10 miesięcy temu by Ztr
Kolega rzeźbiarza
Kolega rzeźbiarza
10 miesięcy temu

A może znikające rowery to cygański odwet za zawinięcie cygańskiego małego pięknisia?

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu

Pewnie jakiś handlarz, albo sprzedaje paserowi, który je dalej rozprowadza. Jak widać jest popyt, a ludzi nie interesuje skąd rower, ważne, że tanio.
Kto tam na głębokiej prowincji sprawdzałby rower, czy jest kradziony, czy nie, a powinna to robić czy policja, czy straz miejska lub gminna. Trochę popłochu by zasieli, może ludzie baliby się kupować tanie rowery niewiadomego pochodzenia.

Juhu
Juhu
10 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Odpowiedz szczerze
Czy byłeś na komendzie znakować rower przez policjantów??
Zwykłe oznakowanie roweru to jednym ruchem szlifiery można ściąć i wtedy pocałuj złodzieja czy pasera w dupę

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu

Łysy widać wyrażnie

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x