Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Ukradł rowery, zarejestrowały go kamery monitoringu


W maju i czerwcu, na terenie Mławy, doszło do kradzieży rowerów z hal garażowych bloków. Oba zdarzenia nagrały kamery monitoringu. W pierwszym przypadku sprawca ukradł 5 rowerów, po wcześniejszym włamaniu się do klatki schodowej bloku. W drugim, sprawca działający w ten sam sposób, włamał się do kolejnego bloku i z hali garażowej ukradł dwa rowery.


Przypominamy nagranie, dotyczące kradzieży, do której doszło pod koniec maja. Sprawca najpierw włamał się do klatki schodowej. Ukradł pozostawiony tam rower i hulajnogę. Przeszedł następnie do hali garażowej, skąd ukradł kolejne cztery rowery. Trzy tygodnie później nieznany sprawca ukradł dwa rowery z hali garażowej innego bloku, działając w taki sam sposób. Jeden z rowerów miał zainstalowany fotelik dla dziecka. Nie wykluczone, że sprawcą jest ten sam mężczyzna. To zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu.  Mławska Policja publikuje nagrania z obu kradzieży.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 57  lub 47 703 62 00. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ztr
Ztr
1 miesiąc temu

T

Last edited 1 miesiąc temu by Ztr
Kolega rzeźbiarza
Kolega rzeźbiarza
1 miesiąc temu

A może znikające rowery to cygański odwet za zawinięcie cygańskiego małego pięknisia?

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

Pewnie jakiś handlarz, albo sprzedaje paserowi, który je dalej rozprowadza. Jak widać jest popyt, a ludzi nie interesuje skąd rower, ważne, że tanio.
Kto tam na głębokiej prowincji sprawdzałby rower, czy jest kradziony, czy nie, a powinna to robić czy policja, czy straz miejska lub gminna. Trochę popłochu by zasieli, może ludzie baliby się kupować tanie rowery niewiadomego pochodzenia.

Juhu
Juhu
1 miesiąc temu
Reply to  Anonim

Odpowiedz szczerze
Czy byłeś na komendzie znakować rower przez policjantów??
Zwykłe oznakowanie roweru to jednym ruchem szlifiery można ściąć i wtedy pocałuj złodzieja czy pasera w dupę

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

Łysy widać wyrażnie

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x