Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wakacje z Maxem. Pierwsze spotkanie już wkrótce


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”  przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie  serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, całe rodziny na tegoroczne „Wakacje z Maxem”.


Wakacje z Maxem to cztery spotkania profilaktyczne, kulturalne, sportowe, rozrywkowe na terenie mławskich placówek oświatowych w każdy czwartek lipca:

7 lipca – boisko Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Sportowa,

14 lipca – boisko Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Graniczna,

21 lipca – Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. 80 Pułku Piechoty WP,

28 lipca – teren wokół Estrady w Parku Miejskim – FINAŁ.

Coraz więcej dzieci i młodzieży spędzają swój czas wolny w domu, nie odrywając się od komputera i telefonu, co stwarza realne problemy i możliwość uzależnienia się od sprzętów elektronicznych. Projekt Wakacje z Maxem pokazuje alternatywę dla gier komputerowych, propaguje zabawy podwórkowe oraz gry planszowe. Buduje pozytywną  otwartą postawę wobec służb mundurowych – policji i straży pożarnej, uczy pierwszej pomocy, modeluje sposób spędzania czasu wolnego, pogłębia więzi rodzinne.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x