Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

38 – letni mężczyzna przejechany kołem ciągnika. Wezwano LPR– Mężczyzna, 38 lat, przejechany został przednim kołem ciągnika wykorzystywanego do prac leśnych. Osoba poszkodowana w chwili obecnej jest przytomna. Ma obrażenia w okolicy brzucha i miednicy. Na miejscu obecne są: Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja oraz 4 zastępy Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej. Na miejsce wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – informuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik KP PSP w Przasnyszu.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x