Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z przasnyskiej straży przechodzi do mławskiej


Mł. kpt. Damian Koźlikowski na własny wniosek opuszcza przasnyską jednostkę straży pożarnej i przechodzi do KP PSP w Mławie.  


– Na własny wniosek, decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego zostanie przeniesiony do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. mł.kpt. Damian Koźlikowski. Służbę w naszej Komendzie podjął 1 lipca 2019 r. na stanowisku Dowódcy Zastępu – informuje KP PSP w Przasnyszu.

Koledzy i koleżanki z przasnyskiej komendy życzą mu powodzenia na nowej drodze kariery, podkreślając że, mł. kpt. Damian Koźlikowski przez lata pełnienia służby sumiennie i rzetelnie wypełniał swojej obowiązki, bardzo często wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem.

źródło: KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
uiop
uiop
1 miesiąc temu

Mogła by się szanowna redakcja zająć poważnymi tematami.

Ram
Ram
1 miesiąc temu

Co to za persona, że trzeba pisać o tym artykuł? Mieli go dość w Przasnyszu, to przeniósł się do Mławy.

Strażak
Strażak
1 miesiąc temu
Reply to  Ram

Do Mławy przyszedł bo to jego macierzysty powiat, w którym mieszka…

Ddd
Ddd
1 miesiąc temu
Reply to  Strażak

Tak, to prawda.

Obserwator
Obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  Ddd

A co to kogo obchodzi

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x