Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Powstało Mławskie Bractwo Rycerskie. Zaprasza chętnych


To ciekawa propozycja dla amatorów średniowiecznej rekonstrukcji historycznej. Mławskie Bractwo Rycerskie, które niedawno powstało zaprasza chętnych, którzy chcieliby wstąpić w jego szeregi oraz aktywnie rozwijać swoją pasję w zakresie średniowiecznej rekonstrukcji historycznej.


Mławscy rycerze głoszą, że członkostwo w bractwie daje niesamowite możliwości rozwoju i wspólnej zabawy. To przede wszystkim wspólne wyjazdy na Turnieje Rycerskie, uczestnictwo w rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem, łącznie z kilkudniowym obozowaniem w Chorągwi Łęczyckiej. Poza tym Bractwo będzie organizować imprezy integracyjne w Grodzisku nad rzeką Wkrą obok Radzanowa ( 30km od Mławy). Można będzie również rozwijać umiejętności w zakresie strzelania z łuku oraz kuszy średniowiecznej, nauce tańca dawnego, historii stroju, uzbrojenia , fechtunku rycerskiego oraz różnych dworskich zabawach plebejskich.

Chętni mogą zgłaszać się do Hetmana Bractwa Jacka z Zacisza telefonicznie 608 471 062

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rejniak
Rejniak
1 miesiąc temu

To jest wspaniała inicjatywa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x