Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Pod 13-latką zarwał się dach gdy weszła po piłkę [FOTO]


13-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak zarwał się pod nią dach z eternitu na budynku gospodarczym i spadła z wysokości kilku metrów na posadzkę. Nastolatka weszła tam po piłkę , która wpadła na dach. Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godziną 20-tą na ulicy Pogorzelskiego w Mławie.


 Na miejsce zdarzenia przybyli  mławscy strażacy, ale sama poszkodowana w momencie przyjazdu straży znajdowała się już w karetce pogotowia ratunkowego, która zabrała ją do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x