Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejna edycja Joker Mława Cup za nami !!!


W sobotę 25 czerwca na obiektach MOSiR w Mławie odbyła się kolejna edycja turnieju Joker Mława Cup. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Joker Mława, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie oraz klub Mławianka Mława.  


Zawody składały się z dwóch części:

  • Joker Mława Cup Junior II – turniej dla dzieci z rocznika 2012
  • Imprezy towarzyszące (animacje i konkursy sportowe dla dzieci i dorosłych) oraz grill integracyjny

Trzecia część, Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w Piłkę Nożną, przeniesiona została na wrzesień. 

Zwycięzcą turnieju dla dzieci z rocznika 2012 okazał się zespół z Ciechanowa – Olimp Ciechanów, który w finale pokonał gospodarzy, zespół Mławianki Mława. Mecz finałowy był niezwykle zacięty. Mimo wielu dogodnych sytuacji mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W serii rzutów karnych lepsi okazali się  goście z Ciechanowa, którzy  wygrali 2-0.

Wszystkie osiem zespołów, które rywalizowały otrzymało pamiątkowe puchary. Chłopcy z trzech pierwszych zespołów wywalczyli również pamiątkowe medale. Nie zabrakło naród indywidualnych, zarówno statuetek jak i nagród rzeczowych. Nagrody wręczyli Szymon Zejer, wiceburmistrz Mławy, Krzysztof Butryn, dyrektor MOSiR Mława i Zbigniew Krystkiewicz, prezes Stowarzyszenia Joker Mława.

Organizatorzy wyróżnili następujące osoby:

Najlepszy zawodnik turnieju:  Aleksander Rybka (Mławianka Mława)

Najlepszy bramkarz: Filip Steca (Olimp Ciechanów)

Król strzelców: Gabriel Niewiadomski (Olimp Ciechanów)

Top players:  Jan Boryceusz, Kacper Romanowski, Wiktor Zakrzewski, Antoni Czkorski, Szymon Tomczak, Mikołaj Wróblewski, Wiktor Piotrowski, Kacper Benecki, Adrian Krukowski,

Pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymały również 4 dziewczynki, które dzielnie rywalizowały z chłopcami: Maja Żbikowska, Oliwia Dobrzyńska, Lena Koszarska, Julia Chodkowska.

Zmaganiom piłkarskim towarzyszył szereg dodatkowych imprez. Na boisku do koszykówki odbywały się animacje dla najmłodszych oraz szereg konkursów sprawnościowych. Do wygrania jak co roku były nagrody specjalne w postaci tzw. Turbo Jokerów (tym razem wręczono aż 15 takich statuetek!) oraz wiele cennych nagród rzeczowych (piłki, torby piłkarskie, plecaki, worki, powerbanki, pendrivy, książki i wiele innych gadżetów). Animacje i konkursy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych organizowane były przez harcerki z Hufca ZHP Mława z drużyny „Blind” oraz przez członków Stowarzyszenia Joker Mława.   

Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy, rodzice i goście mieli okazję wziąć udział w grillu integracyjnym.

„Cieszę się, że kolejny raz udało nam się sprawnie przeprowadzić cały turniej. Frekwencja była bardzo wysoka, więc wydaje się, że warto powtarzać tego typu imprezy w przyszłości. Dziękuje serdecznie wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji całego wydarzenia, szczególnie moim kolegom ze Stowarzyszenia Joker Mława, współorganizatorom, wszystkim partnerom i sponsorom oraz harcerkom odpowiedzialnym za animacje. Szczególe podziękowania dla samych zawodników za udział, dla ich trenerów za zaangażowanie w inicjatywę oraz dla rodziców, którzy tak licznie przybyli na stadion. Szkoda, że musieliśmy przenieść turniej dla dorosłych na wrzesień. Liczę jednak, że uda się go sprawnie zorganizować. Już dziś serdecznie zapraszam na te wydarzenie.” – mówił Zbigniew Krystkiewicz – prezes Stowarzyszenia Joker Mława.

źródło i fot. Joker Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Emil
Emil
7 miesięcy temu

Dlaczego widzę znów polityków na imprezach sportowych, czy to zapewni im wygrana w wyborach??

Zbyszek Krystkiewicz
Zbyszek Krystkiewicz
7 miesięcy temu
Reply to  Emil

Akurat Ci politycy to od lat zagorzali sportowcy! I mocno przyczynili się do udanej organizacji tej imprezy dla dzieci. Jestem bardzo wdzięczni, że znaleźli w sobotę czas i pomogli nam promować aktywność fizyczną. Pana również zapraszam na stadion we wrześniu na naszą kolejną imprezę. Pozdrawiam. Zbyszek Krystkiewicz

Julek
Julek
6 miesięcy temu

Daj spokój, ustawka…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x