Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rzęgnowo. Przejechała przez rów i dachowała [FOTO]


Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj po południu w okolicy Rzęgnowa. Kierująca osobowym oplem kobieta w pewnym momencie zjechała z drogi, przejechała przez rów i dachowała w zbożu, ostatecznie jednak auto pozostało na kołach.


Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy z OSP Rzęgnowo i JRG Mława. Kierująca opuściła pojazd o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem strażaków i stwierdziła, że nie potrzebuje pomocy medycznej. Istnieje podejrzenie, że kobieta mogła kierować pojazdem pod wpływem alkoholu. Postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia prowadzi mławska policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Prosty chłop
Prosty chłop
1 miesiąc temu

Moim zdaniem, jak potrafiła o własnych siłach wyjechać i zadeklarowała że nie potrzebuje pomocy, to na ch#j drążyć temat

Łoś
Łoś
1 miesiąc temu

Moim zdaniem to wina rowu /

Juhu
Juhu
1 miesiąc temu

Ruskie onuce z Mławy napiszą, że to pijana Ukrainka

Antypis
Antypis
1 miesiąc temu
Reply to  Juhu

Masz rację. Patole od brania kasy myślą tylko o tym, żeby dla nich było. A nie musieli się dzielić z kimś innym. Dlatego tak bardzo te ruskie onuce wspierających nierząd Balbiny. I każda okazja aby kogoś oczernić jest dobra aby się samemu nachłapać z rozdawanej darmowej kasy, która jest drukowana na drukarkach. A potem w spokoju mogą pić piwko pod sklepem.

Łoś
Łoś
1 miesiąc temu
Reply to  Antypis

Masz rację

Juhu
Juhu
1 miesiąc temu
Reply to  Antypis

Ruskie onuce to takie, które czekają żeby ukraińcy podpadli o wtedy na nich pierdy pisać.
Zadam ci pytanie chcesz się zamienić z narodem ukraińskim na terytorium ich państwa?

Aha
Aha
1 miesiąc temu
Reply to  Juhu

Ukraiński naród walczy w obronie swojej ojczyzny a nie walczy w barach i tym podobnych miejscach

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x