Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Rzepka” w wykonaniu rodziców w MPS nr 4 [FOTORELACJA]Współpraca MPS nr 4 z rodzicami zaowocowała przygotowaniem wystawionego potem dla swoich dzieci przedstawienie pt. „Rzepka”. W role wcielili się rodzice dzieci z oddziału II – Słoneczniki. Wartka i dynamiczna akcja, pięknie dobrane do ról stroje i świetna gra aktorska sprawiły, że inscenizacja powstała pod kierunkiem nauczycielek: Anety Herdon, Izabeli Jeziorskiej i Agaty Chodubskiej spotkała się z entuzjastycznym odbiorem.

Obsada ról:

mała rzepka – Antoś Jankowski, duża rzepka – pani Teresa Myślińska
dziadek – pan Dominik Jankowski, babcia- pani Ewa Jankowska
wnuczek – Pan Daniel Waszkowski
piesek – pani Justyna Lampkowska
kotek – pani Aleksandra Jasińska
kurka – pani Anna Sadoch
gąska – pani Magdalena Myślińska
bocian – pani Malwina Skalińska
żaba – pani Joanna Pętlicka
kawka – pani Dorota Nyga.

– Dzięki dorosłym radosny nastrój dziecięcego świata udzielił się wszystkim uczestnikom przedstawienia, przynosząc wiele przeżyć i pozytywnych emocji, które na długo pozostaną w pamięci. Tego typu spotkania pomagają nam w tworzeniu szczerych i serdecznych więzi, pomagają w integracji dwóch środowisk – domu rodzinnego i przedszkola – tak oceniło spektakl przedszkole.

źródło i fot. MPS nr 4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x