Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szeregowiec  Małgorzata Bartosiak powołana do reprezentacji Polski


Szer. Małgorzata Bartosiak, żołnierz 54 batalionu lekkiej piechoty 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej została powołana do kadry reprezentacji Polski w „Trójboju Siłowym w Wyciskaniu Sztangi Leżąc” Federacji GPC.


ksp Mława
Reklama

Szer. Małgorzata od kilku lat jest w kadrze Polskiej Unii Trójboju Siłowego. Dzięki regularnym treningom i ciężkiej pracy osiąga sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. W swoim dorobku ma wiele tytułów, m.in. I miejsce w Pucharze Świata Federacji XPC w Trójboju Siłowym, I miejsce w Mistrzostwach Polski w martwym ciągu Federacji GPC 23 – uzyskując rekord Polski, I miejsce w Mistrzostwach Polski w przysiadzie Federacji GPC 23, I miejsce w Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym – w kategorii MPF rekord w przysiadzie w wyciskaniu sztangi.  

Małgorzata jest kobietą wielozadaniową – skupia się na rozwoju osobistym, jest w trakcie studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, trenuje – a to wszystko łączy ze służbą w Wojskach Obrony Terytorialnej. Służba w formacji dała jej możliwość uczestniczenia w specjalistycznych kursach, m.in. STANG 2, CLS, wychowania fizycznego i sportu w resorcie obrony narodowej.  Przygodę z trójbojem siłowym zaczęła 4 lata temu, ale jak sama mówi, aktywność fizyczna była w jej życiu od dziecka. Na swój sukces zapracowała ciężką pracą, regularnymi treningami, a także konkretnymi celami, które krok po kroku realizuje. Sport nauczył ją determinacji i dyscypliny. Małgosia podkreśla rolę treningów mentalnych, dzięki którym potrafi przeciwstawiać się trudnościom, przeciwnościom losu oraz zmęczeniu. Przed nią kolejne wyzwania – będzie reprezentować Polskę w Mistrzostwach Europy w  „Trójboju Siłowym w Wyciskaniu Sztangi Leżąc”, które odbędą się w Czechach.

Szer. Małgorzata Bartosiak należy do grona utytułowanych kobiet ze świata sportu, które postanowiły zasilić szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej. Z formacją związana jest od roku 2020, służy w 54 Batalionie Lekkiej Piechoty w Zegrzu Płd.

źródło i fot. 5 MBOT

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rudy102204
Rudy102204
14 dni temu

Kurde, kolejny artykuł i kolejny z rażącym błędem, jak pan(i) nie zna stopni wojskowych to pan(i) ich nie pisze… Nie ma stopnia SZEREGOWIEC… Proszę się dowiedzieć jaka jest poprawna pisownia i dopiero pisać bo w oczy kole wasz poziom dziennikarstwa…

Ps. W szeregowcu to można zamieszkać co najwyżej …

Anonim
Anonim
15 dni temu

Ale czad. Ja nie mogę. Cóż to mierzenie temperatury się znudziło dla kasodojców. Czym jeszcze się chcecie nieroby pochwalić.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x