Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki z MPS nr 4 zbierały karmę dla zwierząt w schronisku


Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 zorganizowało zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w schronisku w Pawłowie. Również do tego schroniska niemalże codziennie trafiają zwierzęta bezdomne, błąkające się po ulicy, szukające pomocy. Są bezradne, zagłodzone, często chore – potrzebujące wsparcia i leczenia. Przedszkolaki z sercem zaangażowały się w akcję, poprosiły o pomoc rodzicó1) i udało się zebrać 130 kg karmy, która następnie trafiła do schroniska.


– Cieszymy się bardzo, że w miesiącu maju mogliśmy uczestniczyć w zbiórce karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie. To ogromna radość, że nasze środowisko wspiera działania na rzecz potrzebujących zwierząt. Wszystkim Rodzicom i Osobom ze środowiska, które wzięły udział w zbiórce karmy dla zwierząt głośno mówimy DZIĘKUEMY!!! – napisały przedszkolaki.

red.

źródło i fot. MPS nr 4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x