Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie do wiary jak kierowca traktora tłumaczył się Policji


Wywrócony do góry kołami ciągnik rolniczy bez tablic rejestracyjnych leżący w rowie przy drodze relacji Kowalewo- Kowalewko  zastali w niedzielę przed południem interweniujący policjanci z patrolu ruchu drogowego. W pobliżu nie było kierowcy. Policjanci szybko go jednak ustalili.


– 40-letni mieszkaniec pow. mławskiego w momencie zatrzymania miał w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Jak tłumaczył interweniującym policjantom, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu ale to nie on kierował, bo przecież nikt go nie widział… Mężczyźnie pobrano krew do badań zawartości alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy, został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za przestępstwo to grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto Ursus, którym kierował nie był zarejestrowany. Za popełnione wykroczenia drogowe został ukarany mandatami na łączą sumę 4 tysięcy złotych – informuje KPP w Mławie.

źródło i fot. KPP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 3 votes
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Chmielnicki
Michał Chmielnicki
11 miesięcy temu

Może chłop se piwko na miedzy wypił

Zbigniew Wiertak
Zbigniew Wiertak
11 miesięcy temu

O mój Boże Paweł ja się nie spodziewałem tego po tobie ja wiedziałem że se lubisz wypić pod sklepem ale że tak naprany jak PKS do traktora wsiądziesz to nie wiedziałem. Ale 2.8 promila to i tak mało dla ciebie znając twoje możliwości.

Tadek
Tadek
11 miesięcy temu

Pawył myślałem żeś mądrzejszy:)

Łoś
Łoś
11 miesięcy temu

Za dużo słomy w butach.

Mławiak
Mławiak
11 miesięcy temu

A bo to on pierwszy i jedyny tak latał Ursusem po wioskach na dopingu;) ale czasami tak jest że drift wyjdzie a czasami lądujesz w rowie…

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu

Samochód marki Ursus 🙂

Ryszard Zbytek
Ryszard Zbytek
11 miesięcy temu

Gratulacje kretynie

Darek Nieodbyt
Darek Nieodbyt
11 miesięcy temu

Tyn pecek zaszalał

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x