Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Odebraliśmy inwestycję w Bielawach za ponad 7 mln złksp Mława
Reklama

W czwartek 9 czerwca odebraliśmy inwestycję p.n. „Rozbiórka istniejącego mostu o JNI 01005647 i budowa nowego mostu na rzece Mławce w m. Bielawy wraz z rozbudową drogi dojazdowej nr 2337 W Szreńsk -Radzanów”. Koszt zadania to ponad 7 mln zł.

Przypomnijmy za tą kwotę dokonano rozbiórki istniejącego mostu i został zbudowany nowy. Oprócz tego rozbudowano drogę dojazdową pomiędzy miejscowościami Bielawy i Pączkowo o długości 999 m. Wykonano też kanalizację deszczową i rowy odwadniające. Przebudowie uległy skrzyżowania, a bezpieczeństwo w ruchu pieszym poprawiono poprzez położenie chodnika.

Zadanie warte 7 372 233,38 zł sfinansowane zostało z czterech źródeł tj. rezerwy subwencji ogólnej budżetu państwa, gdzie przyznano nam dotację w kwocie  2 666 193 zł, Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, z którego przeznaczyliśmy na tą inwestycję 363 348,61 zł. Poza tym Gmina Szreńsk przekazała 800 000 zł i reszta pochodzi z budżetu powiatu.

mat.sponsorowany

autor: Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x