Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nagrali film. W nagrodę wyruszyli na wycieczkę


Uczniowie klasy VII B Szkoły Podstawowej w Wieczfni Kościelnej zajęli pierwsze miejsce w gminnym konkursie „Wakacje zdrowe, bezpieczne i bezalkoholowe”. Zadaniem konkursowym było nagranie filmu zawierającego treści profilaktyczne związane z tytułem konkursu. Organizatorem konkursu byli: Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna, Gminna Biblioteka Publiczna w Wieczfni Kościelnej oraz Komisja do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca było dofinansowanie wycieczki do Gdańska i Sopotu w kwocie 2500 zł. Podczas wyjazdu uczniowie zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej, Starówkę w Gdańsku, a następnie spędzili chwile relaksu na sopockim molo oraz plaży. Nie zabrakło również seansu filmowego.


ksp Mława
Reklama

źródło i fot. SP w Wieczfni Kościelnej 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x