Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Puchar turnieju Beach Soccera wywalczył Zespół Szkół nr 2


Turniej o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej w Beach Soccera mławskich szkół średnich rozegrano na obiektach Mławskiej Hali Sportowej w piątek 10 czerwca. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Zespołu Szkół nr 2 w Mławie którzy dzięki zwycięstwu w bezpośrednim pojedynku z zespołem Szkół nr 3 zagwarantowali sobie pierwsze miejsce w turnieju, na drugim miejscu zawody ukończyli chłopcy z Zespołu Szkół nr 3, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Zespołu Szkół nr 4. Po zakończeniu zawodów organizatorzy nagrodzili szkoły okazałymi pucharami, a wszyscy zawodnicy mogli skosztować grilla.


ksp Mława
Reklama

Klasyfikacja końcowa:

1. Zespół Szkół nr 2

2. Zespół Szkół nr 3

3. Zespół Szkół nr 4

4. Zespół Szkół nr 1

5. Liceum Ogólnokształcące

źródło i fot. MHS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x