Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragiczna śmierć w ciechanowskim szpitalu. Pacjent wyskoczył z okna


Tragiczne zdarzenie w ciechanowskim szpitalu. Jak podaje Policja, w niedziele (12.06.) ok. godz. 17:45 na terenie Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie doszło do zdarzenia, gdzie pacjent oddziału onkologicznego targnął się na własne życie. 74 letni mężczyzna wyskoczył z okna sali szpitalnej znajdującej się na I piętrze. W trakcie czynności ratunkowych mężczyzna zmarł.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
tyle w temacie
tyle w temacie
2 lata temu

PO-komusze hieny wykorzystają nawet tragedię żeby zawyć bo nie mogą przeboleć że Polska się rozwija. Tak było dobrze. Można było kraść, oszukiwać, przekręcać, nie płacić podatków no i masz ! Wszystko się skończyło więc trzeba wyć „żeby znowu było jak było” Mławianeczki , Michałki, karolki – zagubione sprzedajne odpady PO złodziejskim systemie.

Kuba
Kuba
2 lata temu
Reply to  tyle w temacie

Ło matko, kto to pisał? – chyba jakiś pisowski komuch, któremu się wszystko należy jak psu buda i który okrada społeczeństwo nawet bez białych rękawiczek (tak robiło PO i inni) I kłamie, wręcz łże w żywe oczy jak to Polska się rozwija i jak to Polska jest mlekiem i miodem płynąca.
Tylko się pytam:
komu jest tak dobrze?
Trzeba panie/ni znać realia, a nie siedzieć przy korycie i i robić szacher macher z handlarzami bronią i innymi cwaniakami.

Zlofziejski system, najbardziej złodziejski i zakłamany system to jest od 2015 roku.

Anonim.
Anonim.
2 lata temu
Reply to  tyle w temacie

Ciemnota w Polsce jak widać po tym komentarzu ma się tak samo dobrze jak i w Rasiji, mimo że w q Polszi są wolne media, a tam niestety nie.

Mławianeczka
Mławianeczka
2 lata temu

Przygotujcie się , bo to dopiero początek takich tragedii dzięki naszemu kochanemu rządowi

Michałek
Michałek
2 lata temu
Reply to  Mławianeczka

Masz rację, wczoraj nasz bohater dudu oficjalnie przyznał się do tego, że rozbroił kraj. A to potwierdzenie mych słów

https://youtu.be/bXAUoJa9Dao

Obejrzyjcie wybrocy PiSu i dalej wierzcie swojemu Panu .

Karol
Karol
2 lata temu
Reply to  Michałek

To jest zdrada stanu, w innym kraju poszedłby siedzieć do końca swoich dni. Ale to sługa narodu. Mamy wspaniałego prezydenta, jeździ po świecie i namawia do pomocy ukrom. A gdzie My ?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mławianeczka

Mławianeczko gdzie zgubiłaś móżdżek ? Może go wcale nigdy nie miałaś ? 😀

Anonim.
Anonim.
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Sam przeswietl sobie główkę, bo najprawdopodobniej to nie główka, tylko makówka. Mózgu to tam chyba nigdy nie bylo.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x