Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zespół Credo laureatem diecezjalnego sacrosongu


Zespół Credo z parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Żmijewie został uznany za najlepszy zespół młodzieżowy w jubileuszowej, XXV edycji Sacrosongu diecezji płockiej.


ksp Mława
Reklama

W Nasielsku 11 czerwca zakończył  się jubileuszowy XXV Sacrosong diecezji płockiej. Przesłuchania konkursowe odbywały się w czterech kategoriach: schole, zespoły młodzieżowe, zespoły inne oraz chóry.

Po ogłoszeniu wyników, okazało się, że najlepszym zespołem młodzieżowym uznany został  zespół Credo z parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Żmijewie. Najlepszą scholą uznano scholę parafii św. Stanisława Kostki w Rypinie, w kategorii zespoły inne – zespół D.E.B. Drwęckie Echo Boga z parafii św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą, w kategorii chóry – chór Gaudium Cantus z parafii św. Mateusza w Pułtusku.

W diecezji płockiej Sacrosongi odbywają się średnio co 2-3 lata, jednak teraz przerwa była dłuższa z powodu pandemii. Poprzednia tego typu impreza miała miejsce w roku 2017.

źródło: Diecezja Płocka

fot: fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x