Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kanapa przypłynęła Seraczem


Po długim okresie suszy, deszcz jest oczekiwanym i pożądanym zjawiskiem. Gdy jednak mamy ulewę, bywa, że pojawiają się też inne, niejako uboczne skutki. Najczęściej są to zalania posesji czy garaży. Ostatnia ulewa nad Mławą dowiodła jednak, że mogą pojawić się jeszcze inne zadziwiające zjawiska.


ksp Mława
Reklama

Jeden z czytelników nadesłał zdjęcie kanapy, żeglującej sobie Seraczem na odcinku wzdłuż ulicy Płockiej. To rzeczywiście przyrodnicza ciekawostka, bo pisząc żartobliwie, można dywagować czy jej właściciel wybrał się tu na odpoczynek czy może na ryby?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Majka
Majka
16 dni temu

Moim zdaniem Seracz to nie rzeka tylko ściek. Nikt nie interesuje się tym jak to wygląda i kto powinien czyścić. Został zrobiony tylko jakiś odcinek a cała reszta pozostawiona sama sobie i przelewa się woda z całego miasta. Brak pogłębienia i brak podniesionych burt rzeki to finał jest znany, zalane ogrody , piwnice. Czy ktoś z urzędników podejmie jakieś kroki.????????

Karola
Karola
16 dni temu

Ale Seraczem opiekują się wody polskie Nadzór wodny w Mławie. Co ma do tego Burmistrz?

Anonimowo
Anonimowo
16 dni temu
Reply to  Karola

Opiekują się? Dobrze by było. Ponadto dopiero od pewnego miejsca i nieważne kto za to odpowiada to najwyższy czas żeby ten obrzydliwy ściek przestał być ściekiem.

Ramzes
Ramzes
15 dni temu
Reply to  Karola

Skoro Wody Polskie opiekują się Seraczem to dlaczego ta rzeka jest praktycznie cały czas zasypiała? Burmistrz nie sprawując bezpośredniej pieczy nad rzeką ma możliwość przypominania o tym stanie odpowiedni organ. Robi coś w tym kierunku? Skoro jest gospodarzem miasta to jaki problem opiekować się tym miastem?

Andrzej
Andrzej
15 dni temu
Reply to  Karola

chyba „Ścieki Polskie” ta instytucja się nazywa ha ha

dobrapamiec
dobrapamiec
16 dni temu

A ja pamietam jak dawno dawno temu wówczas kandydat, a obecny burmistrz obiecywał, że w seraczu będą pływały ryby. Może ktoś widział?

Kuba
Kuba
16 dni temu
Reply to  dobrapamiec

Czego on nie obiecywał, tylko chyba z pamięcią ma coś nie tak, albo uważa, że same obiecanki cacanki wystarczą. No i chyba się nie myli, bo mieszkańcy ciągle go popierają i ciągle na niego głosują- istny fenomen na skalę światową. Takie rzeczy to chyba tylko w Mławie.

Pik Pok
Pik Pok
16 dni temu

Całkiem fajna kanapa, ciekawe czy wodoodporna;]

ps. a ta drabina co tam leży to już nikogo nie interesuje?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
16 dni temu

Całkowicie potępiam takie zachowania. Jednak za tak duże stawki jakie płacimy za odbiór odpadów miasto mogłoby wymusić na tym „jedynym” odbiorcy odpadów częstszy odbiór odpadow wielkogabarytowych. Ponadto nadal są odpady, ktorych nie chcą przyjąć, a potem się wszyscy dziwią dlaczego, ktoś wyrzuca coś tam gdzie nie powinien.

Malgorzata Radzka
Malgorzata Radzka
16 dni temu

Dbanie o środowisko, czy zwykła przyzwoitość, to dla niektórych science fiction, a w obecnych czasach zjawisko głupoty i bezmyślności, nasila się!

Mer
Mer
16 dni temu

S.F. ?
„Space sweepers” z 2021 r. Początek oczywiście na Ziemi.

BuddaBar
BuddaBar
16 dni temu

Jakie środowisko o czym Pani mówi , nowomowa rodem z Brukseli. Proszę się pozbyć gabarytu z domu i wtedy proszę się wypowiadać. Chyba że jest to spółdzielnia to problemu nie ma. Wersalkę wystawił jakiś wkurzony a resztę zrobili inni ot cała sprawa środowiska.

Darek
Darek
16 dni temu
Reply to  BuddaBar

Przedstawiciele z unii też dbają o środowisko i nakazują zeroemisyjnosc, a sami na spotkania latają odrzutowcami i to na odległość 50km. Nie popieram takiego świecenia, ale proszę spróbować oddać gabaryt na wysypisko i się wtedy okazuje że nie, bo nie

Wiesia
Wiesia
16 dni temu
Reply to  BuddaBar

Wystarczy odwieść do punktu zabierania odpadów na Płockiej, tylko trzeba mieć opłatę zapłacono. No i musi się chcieć

staraznajoma
staraznajoma
16 dni temu

Gdzie Pani żyje? Na księżycu czy w Polsce?
Jakoś się nie chce wierzyć w to, że mieszka Pani w Polsce a na dodatek w Mławie.
Wielkie słowa, dużo patosu, a realiów za grosz Pani nie zna.

Michałek
Michałek
16 dni temu

Fotomontaż

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x