Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Blanka Karol brązową medalistką Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Świetny występ Blanki Karol podczas finału XXIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce, który odbył się w czwartek, 9 czerwca na Stadionie „Podskarbińska” w Warszawie (dawniej Stadion „Orła”).


ksp Mława
Reklama

Startująca w konkurencji pchnięcie kulą, Blanka Karol, uczennica z klasy 8 b Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie, wykazała się świetną formą  zdobywając brązowy medal mistrzostw. Do rywalizacji tego dnia przystąpiło 14 najlepszych zawodniczek z całego województwa. Jak się później okazało, Blanka już w drugiej próbie zagwarantowała sobie brązowy medal! Pchnęła kulę ważącą 3 kg na odległość 9 metrów i 70 centymetrów, co jest także jej nowym rekordem życiowym! Blanka ma już na swoim koncie wcześniej  zdobyte tytuły mistrzyni powiatu mławskiego i brązowej medalistki mistrzostw rejonu.

źródło i fot. SP 6 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x