Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień dziecka na strzelnicy w Dębsku


Jak się okazuje dzień dziecka można spędzać w dość niecodzienny sposób. Właśnie taką niezwykłą formę zaproponowało Stowarzyszenie Strzeleckie Shooter Mława. Dzięki staraniom stowarzyszenia, dzieci oraz rodzice mogli zobaczyć wystawę broni historycznej, którą zorganizował Bartosz Baraniecki, a także pokaz strzelectwa westernowego, który wykonał Łukasz Berka (Shooter.Ciechanów).


ksp Mława
Reklama

Oczywiście nie mogło być tak, aby spotkanie na strzelnicy obyło się bez żadnego strzału. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz broni klubowej oraz zajęcia strzeleckie pod okiem instruktorów.   

Jako stowarzyszenie istniejemy od października ubiegłego roku. Zmodernizowaliśmy tę strzelnicę, mamy nowych członków, cały czas się rozwijamy. Stowarzyszenie daje możliwość szkolenia zarówno dla członków jak i innych osób. Strzelnica jest otwarta dla wszystkich, każdy może z niej skorzystać po wcześniejszym umówieniu się – mówi Dariusz Sumeradzki z mławskiego Shootera.

Stowarzyszenie już zapowiada ciekawe formy działania mające na celu promocję strzelectwa sportowego. Na strzelnicy wkrótce zobaczymy pokazy westernowe, warsztaty strzeleckie, również te dynamiczne, bojowe.

red.

fot: CM/Shooter Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Małgosia
Małgosia
26 dni temu

Wrogie przejęcie strzelnicy, polecam usługi, sprawdzona firma

Lopez
Lopez
27 dni temu

Dać dzieciom strzelec do sylwetki to nauka zabijania i demoralizacja. Do tarczy sportowej to tylko sport . Wystarczy pomyśleć

Saga
Saga
27 dni temu

Pozdro dla Marcina:)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x