Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Turniej trójek w siatkówce plażowej o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej


W piątkowe przedpołudnie na kompleksie boisk przy Mławskiej Hali Sportowej rozegrany został turniej trójek  w siatkówce plażowej  chłopców szkół ponadpodstawowych  o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej


W rozgrywkach udział wzięli uczniowie pięciu mławskich szkół: Zespół Szkół nr 1, Zespołu Szkół  nr 2, Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 4, Liceum Ogólnokształcące w Mławie oraz gościnnie Szkoła Podstawowa nr 7 – szkoły mogły wystawić po dwie drużyny.

Pogoda dopisała ⛅️ a zawodnicy zatroszczyli się o wielkie emocje. Po wyrównanej walce turniej wygrali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 7  którzy pokonali w finałowym spotkaniu Zespół Szkół nr 2   👏 ze względu że turniej odbył się w kategorii szkół ponadpodstawowych, a chłopcy wystąpili gościnnie (opiekun na to się zgodził przed zawodami) nie zostali sklasyfikowani w pierwszej trójce turnieju, zawodnicy za swoją postawę otrzymali nagrody rzeczowe. W spotkaniu o trzecie miejsce Zespół Szkół nr 4 pokonał 2:0 Zespół Szkół nr 2 Zespół II.

Końcowa Klasyfikacja:

1. ZS nr 2

2. ZS nr 4

3. ZS nr 2 zespół II

Po zakończonym turnieju na drużyny oraz opiekunów czekał ciepły posiłek w postaci grilla. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy drużynom oraz opiekunom za przybycie.

autor i fot. MHS

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x