Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miejski Dzień Dziecka w mławskim parku [FOTO]


W niedzielę 5 czerwca 2022 r. mławski park i okolice stały się ogromnym placem zabaw dla najmłodszych. Mławskie placówki i instytucje przygotowały dla najmłodszych różne sposoby na ciekawe spędzenie niedzielnego popołudnia.


ksp Mława
Reklama

Na scenie można było oglądać różne występy artystyczne. Na dzieci czekały konkursy, zabawy sprawnościowe, gry edukacyjne, wystawy, stoiska profilaktyczne i zajęcia artystyczne. Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, ale były też  gokarty, bańki mydlane, stoiska gastronomiczne, malowanie twarzy, tory przeszkód, trampoliny, oraz kąciki tematyczne z ofertą wszystkich podmiotów biorących udział w imprezie. Nie zabrakło też pokazów przygotowanych przez służby mundurowe – strażaków i policję. Nie brakowało też chętnych aby obejrzeć służbowe auta straży miejskiej, policji czy straży pożarnej i choć na chwilę wsiąść do środka. Wśród wielu ciekawych stoisk znalazło się też stoisko Nadleśnictwa Dwukoły, gdzie można było nie tylko dowiedzieć się wielu ciekawostek o lesie, jego bogactwie i mieszkańcach, ale też wziąć udział w różnych konkursach. Zobacz fotorelację, może i ty znalazłeś się na zdjęciu.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
1 miesiąc temu

Super pomysł i organizacja brawo brawo brawo

Julka
Julka
1 miesiąc temu

Super impreza. Dużo ciekawych stoisk. różnorodność. Brawo za organizację i mobilizację wielu jednostek. Jak widać w Mławie się dzieję.

elo
elo
1 miesiąc temu

Bardzo sympatyczna impreza, ogólnie na plus, jednak sporym minusem była kiepska organizacja na dmuchanych zabawkach. Godzinne kolejki, żeby skorzystać z którejś z nich, dzieciaki wchodzące na atrakcje bokiem zamiast poczekać na swoją kolej. To był najbardziej oblegany punkt w parku, a koordynowały go tylko 2 osoby.

Julka
Julka
1 miesiąc temu
Reply to  elo

Zawsze dzieci się do tego najchętniej ustawiają. Kolejki rozładowała by opłata a wtedy wszyscy by narzekali ze płatne. Trudno tak jest ze są kolejki do fajnych atrakcji. W Enegylandii widziałam dłuższe kolejki ….

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Julka

Ło matko, Julka gdzie tam zaniosło, nie bałaś się, że się zgubisz?

elo
elo
1 miesiąc temu
Reply to  Julka

Julka – wiem, że trzeba poczekać, bo to normalne na większych imprezach. Moim zdaniem przy takim zainteresowaniu obsługa powinna lepiej pilnować czasu, dając wszystkim dzieciom np. 5 minut – tutaj było różnie, czasem 5-7 minut, czasem 10 czy 15. Kolejka stała w miejscu. W ubiegłym roku w parku była jakaś impreza z food truckami, gdzie też były dmuchane zabawki – tam również momentami były ogromne kolejki (mimo opłaty), ale obsługa bardzo sprawnie zarządzała czasem i dzięki temu można było w ciągu 1,5h pójść z dzieckiem 2-3 razy na te same atrakcje.

Jola
Jola
1 miesiąc temu

Ale bida na ten dzień dziecka, nadwyżka się skończyła??

staraznajoma
staraznajoma
1 miesiąc temu
Reply to  Jola

Najważniejsze, że jak widać na zdjęciach dzieciaki mają buźki roześmiane, czyli były szczęśliwe i dobrze się bawiły, a przecież o to chyba chodziło, a nie o kwasy dorosłych, wiecznie niezadowolonych.

Julka
Julka
1 miesiąc temu
Reply to  Jola

Ten komentarz to już czysta złośliwość bez żadnego merytorycznego uzasadnienia

Alina
Alina
1 miesiąc temu

Ktoś zaczyna kampanię sobie robić. Czy park miejski to miejsce do takich imprez?

staraznajoma
staraznajoma
1 miesiąc temu
Reply to  Alina

Jak był Duda, Mateuszek Moradziecki, Bielan, to jakoś nikomu nie przeszkadzało…
Przyznam szczerze, że mnie tam nie było, nie wiem o kogo chodzi, ale być może o tę samą frakcję polityczną co ci dwaj wyżej, i nagle zaczęło przeszkadzać… – ha, ha, ha.

Rotte
Rotte
1 miesiąc temu
Reply to  staraznajoma

O czym mowa jakie partie jaka polityka , wg mnie fajnie że uruchomione zostały jednostki podległe włodzarzom. Mały minus za organizację porządku pod sceną jak maluchy wystosowały. Po za tym takiego oblężenia parku nie widziałem dawno….no może tylko wtedy jak miał przyjechać premier

Z bliska
Z bliska
1 miesiąc temu
Reply to  Rotte

A czy w Mławie kiedy cokolwiek wyszło coś dobrze za obecnej władzy, a co maluchy wystosowały, jakiś apel ze sceny!!!

staraznajoma
staraznajoma
1 miesiąc temu
Reply to  Rotte

Czy ja zaczęłam o polityce? Powinieneś odnieść się do komentarza Aliny, a nie mojego.
Jeszcze się taki nie narodził, coby wszystkim dogodził.

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  staraznajoma

Czy mogła byś napisać o co ci chodzi ???–bo że o PIS to wiadomo, no i o tym radzieckim PREMIERZE , nie zle ci to nazwisko wyszło !!!— chociaż to takie MASŁO MAŚLANE

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Alina

A KTO TO JEST TEN –„KTOŚ”–???—-Pamiętam czasy z początku lat 60-tych, kiedy w parku miejskim, na trawnikach były tabliczki z zielonymi napisami–NIE DEPTAJ TRAWNIKÓW — A do nas urwisów i tak to nie docierało biegaliśmy po tych trawnikach bawiąc się w chowanego, lub w strzelanine !!!— no tak zapomniałem ale to były czasy głębokiej komuny !!!!

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x