Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nocny pożar busa w Dębsku


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

Trzy zastępy straży pożarnej wyjechały dziś w nocy do pożaru samochodu dostawczego w miejscowości Dębsk (gm. Szydłowo). Pojazd był zaparkowany na terenie posesji, nie było w nim osób ani ładunku. Na miejsce dotarły jednostki z JRG Mława oraz OSP Szydłowo. Strażacy prądem wody w natarciu ugasili pożar, akcja trwała około 1,5 godziny. Straty wstępnie wyszacowano na 30 tys. zł, a przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x