Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już w najbliższą sobotę Przasnyski Jarmark Staropolski


Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca odbędzie się Przasnyski Jarmark Staropolski. To już ósma edycja tej imprezy.


Przasnyski Jarmark Staropolski rozpocznie się o godzinie 12.00 przemarszem uczestników imprezy przebranych w stroje historyczne wokół rynku.

Jarmark potrwa do godziny 18.00. W programie znalazły się m.in. pokazy walk rycerskich, tańców historycznych, strzelnica łucznicza, jazda konna, zbrojownia, stanowisko kata, mincarza, a także gry zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Nie zabraknie stoisk z rękodziełem i tradycyjnymi potrawami.

Imprezie będzie towarzyszyło Miasteczko Organizacji Pozarządowych.

Dodatkowo w sobotę w godzinach 9.00 – 19.00 w parku miejskim będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x