Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Słoneczny Dzień Dziecka  na Osiedlu Młodych


Dobra pogoda i mnóstwo drobnych upominków czekało na rodziców i dzieci podczas Osiedlowego Dnia Dziecka. Specjalnie przygotowane na tę okazję breloczki z osiedlowym logo, cukierki, lizaki i poselskie gadżety rozdawali przewodniczący zarządu osiedla Szymon Wyrostek, poseł Arkadiusz Iwaniak i Grupa Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej.


ksp Mława
Reklama

– Bardzo cieszę się z frekwencji na II Osiedlowym Dniu Dziecka. Okazuje się, że słońce świeci dla naszego osiedla, bo prawie cały dzień padał deszcz, a w czasie naszej imprezy świeciło piękne słońce. Dodam tylko, że Zarząd Osiedla Nr 15 będzie nadal organizował kolejne tego typu uroczystości – mówi Szymon Wyrostek, Przewodniczący Zarządu osiedla Nr 15 Młodych 

Najmłodsi uczestnicy otrzymali również kolorowe poduszeczki. Nie zabrakło też chętnych do pamiątkowego zdjęcia z maskotką z Psiego Patrolu. Zapraszamy na fotorelację.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x