Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Grzmoty, grad i tęcza nad Mławą [FILM]


Wczorajszy dzień obfitował w dynamiczne zmiany pogody również nad Mławą. Zaowocowało to (na szczęście) krótkotrwałą burzą i opadami gradu. Nie był on jednak aż tak ogromny jak choćby u naszych sąsiadów w Pułtusku czy Działdowie. Tam grudki gradu miały średnicę nawet 2-3 cm., ale u nas również padał dość intensywnie. Słońce jakie pojawiło się po opadach zafundowało nam piękną tęczę nad miastem.


ksp Mława
Reklama

Zobacz filmik nadesłany przez czytelniczkę

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x