Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapraszamy na Dzień Dziecka na Osiedlu MłodychNa Osiedlu Nr 15 Młodych po raz kolejny raz odbędzie się Osiedlowy Dzień Dziecka. Jest to druga, po Mikołajkach, tradycyjna impreza dla dzieci organizowana na tym Osiedlu.

Dzień Dziecka odbędzie się 1 czerwca o godz. 18:00. W tym roku na placu przy wjeździe na Osiedle Młodych (od ul. Szpitalnej – przyp.red) pojawi się Chase z Psiego patrolu, rekonstruktorzy z GRHLC Mława oraz policyjny motocykl. Każde dziecko, które przyjdzie otrzyma pamiątkowy breloczek i słodycze, będzie można również zrobić sobie zdjęcie na foto-ściance.

 – Serdecznie zapraszamy na drugą już edycję Osiedlowego Dnia Dziecka. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, a dzieci będą zadowolone – mówi Szymon Wyrostek, przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych.

Patronat nad imprezą objął Arkadiusz Iwaniak, Poseł na Sejm RP. patroni medialni to portale: Codziennikmławski.pl i Co za Dzień.pl oraz Radio Record.

IP, red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x