Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najwyższa pora na remont ulic Instalatorów i LG Electronics


Miasto rozpoczyna remont ulic Instalatorów i LG Electronics w Mławie. Na jezdniach zostanie sfrezowana stara warstwa bitumiczna, po czym wykonawca położy nowe warstwy nawierzchni – wyrównawczą i ścieralną – wraz z siatką przeciwspękaniową. Czytelnicy wielokrotnie sygnalizowali, że stan nawierzchni jest tam fatalny.


Jak poinformował ratusz, prace obejmą odcinek ulicy Instalatorów od skrzyżowania z ul. Działdowską do skrzyżowania z ul. Dźwigową oraz odcinek ul. LG Electronics od ul. Instalatorów do bramy fabryki LG Electronics. Ich harmonogram przewiduje frezowanie starych nawierzchni bitumicznych we wtorek 31 maja 2022 r., układanie warstwy bitumicznej w środę 1 i czwartek 2 czerwca oraz układanie warstwy ścieralnej w piątek 3 i sobotę 4 czerwca. Remont przeprowadzi Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych PRDI S.A. w Mławie – podwykonawca Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego MPDM Sp. z o.o. w Mławie, realizującego zadanie na zlecenie Burmistrza Miasta Mława.

Podczas tego remontu prowadzone prace będą się  wiązały z utrudnieniami w ruchu kołowym, w związku urząd prosi o ostrożność i wyrozumiałość.

red.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pioter
Pioter
2 lata temu

Współczuję tym panom pracują przy pełnym ruchu, ulice otwarte, o 14 była masakra

Hitahi
Hitahi
2 lata temu

Drogi są przygotowane do ciężkiego transportu lawety niskopodwoziowych dla ciężkiego sprzętu wojskowego. Okoliczne rampy kolejowe przygotowane do załadunku czołgów . Za 2 lata produkcja będzie szła pełną parą . W końcu się zacznie robota a nie jakieś popierduszki.

Zenon
Zenon
2 lata temu

Niech remontują po bożym ciele jak będzie przestój na lg

Niescący
Niescący
2 lata temu

Nie wiem o co Wam chodzi…??? Ostatnio załatali Górną i udeptali gumiakami.
A dzisiaj jak jechałem Graniczną to prawie zęby wybiłem o fajere jak wpadłem w lej jak po bombie. Ale wierzę że i tam udeptają.b

Ktoś
Ktoś
2 lata temu
Reply to  Niescący

Pasy zapinaj

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
2 lata temu
Reply to  Niescący

A to dlatego tak bo ta firma, podlegającą pod UM , ma tylko gumiaki, i własne nogi pracowników do ubijania asfaltem wypełnianych dzior!!! W tej firmie, od lat brak sprzętu mechanicznego, !!!

Antykowal
Antykowal
2 lata temu

Ulica Batalionów Chłopskich, jako jedna z najbardziej obciążonych ruchem w Mławie, a jej stan po budowie kanalizacji jest tragiczny. Kto jechał ten wie. Wykonawca tuż przed zimą nasmarkał asfalt na niezagęszczoną powierzchnię po wykopach, więc teraz jest pofałdowana i dziurawa. Coś tam ostatnio łatali, więc dodatkowe koszty z kieszeni mieszkańców. Czy nie można dopilnować takich wykonawców. Tylko kto miałby to robić, ignoranci i lenie z urzędu miasta?

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

A to tylko te drogi do naprawy są? Praktycznie każda droga na Mławie jest dziurawa nie nadająca się do jazdy no ale trzeba najpierw pod LG zrobić bo to najważniejsze miejsce w Mławie. Ulica Grzebskiego jest tak rozjebana że nie da rany już nawet ominąć dziury no ale i tak powiedzą że naprawiają ją sypią z worków i klepią łopatami

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
2 lata temu
Reply to  Mlawiak

Ej tam w pierwszej kolejności to robi się drogi, i dojazdy zgodnie z życzeniem inwestorów czyli DEVELOPERÓW, a jak starczy środków, to może zrobią resztę ???

Pik Pok
Pik Pok
2 lata temu

A może wzorem napraw z innych miejsc wystarczy worek z masą?? To dla tego było takie chwalenie że tyle podatku LG płaci…

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x