Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na skrzyżowaniu Łojewskiego i Witwickiego


Dzisiaj około godziny 16:30 na skrzyżowaniu ulic Łojewskiego i Witwickiego zderzyły się dwa samochody osobowe VW oraz Fiat Punto. Do zdarzenia zadysponowani zostali mławscy strażacy, ale na miejscu okazało się, że w zdarzeniu nikt nie został poważnie poszkodowany. Policja ustala okoliczności kolizji. Ulica są przejezdne.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mmm
mmm
2 lata temu

Dużo gorsze jest skrzyżowanie Wysokiej i Łojewskiego. Kierowcy jeżdżą tam na pamięć, roślinność przy bloku na Wysokiej 11 też zasłania widok.

Ela
Ela
2 lata temu

Jako mieszkanka tego osiedla aeuje do władz miasta o progi zwalniające koło biedornki już nie raz by mnie tam potrącił samochód. Dzieci biegają a wyjechać z parkingu koło bloku graniczy z cudem.

Anżej
Anżej
2 lata temu

Najlepszy to jest wyjazd na ulicę szpitalna. Z lewej krzaki z prawej krzaki, albo wyjedziesz i Ci się uda, albo wyjedziesz i wyje.biesz dzwona. Widać, że u nas na wsi w Mławie roślinność jest na 1 miejscu, a niżeli bezpieczeństwo i ułatwienie ludziom włączanie się do ruchu. Jeśli chodzi o ulice na której dochodzi to kolizji, owszem. Ludzie nie patrzą, tną prosto nie zważając na nic. Przede wszystkim powinny być progi zwalniające i duże znaki stop. Może ludzie zaczną patrzeć.

Codziennienowy
Codziennienowy
2 lata temu

Tam jest strasznie niebezpieczne miejsce. Jadacy z dróg podporządkowanych nic sobie nie robią i jadą na złamanie karku.

Incognito
Incognito
2 lata temu
Reply to  Codziennienowy

Akurat to skrzyżowanie jest bardzo bezpieczne. Widoczność dobra w każdą stronę, nowa nawierzchnia. Główni winowajcy to kierowcy. To przz nich dochodzi tam do zdarzeń drogowych. Powyższe to już drugie w ciągu miesiąca.

Marcin
Marcin
2 lata temu
Reply to  Incognito

Dokładnie. Teoretycznie na tym skrzyżowaniu stłuczki są nie możliwe. Doskonała widoczność z każdej strony i czytelne oznakowanie. Jedno z bezpieczniejszych skrzyżowań w Mławie. To tylko dowodzi jak bardzo ułomni są niektórzy kierowcy.

Incognito
Incognito
2 lata temu
Reply to  Marcin

Oczywiście. Nie inaczej.

22222
22222
2 lata temu

Ale mieszkańcy cały czas o tym problemie zgłaszają urzędnikom a oni mają to gdzieś

Nic nowego
Nic nowego
2 lata temu

Miesiąc temu też było podobne zdarzenie przypadek nie sądzę..

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x