Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Unierzyż pożegnał Andrzeja Klimkiewicza


Społeczność Unierzyża, kapłani, władze samorządowe gminy, strażacy, orkiestra i znajomi pożegnali w sobotę wielkoletniego organistę miejscowej parafii, Andrzeja Klimkiewicza.


Zmarły to człowiek wiary, prawy, patriota i społecznik. Od ponad 60 lat był organistą w parafii pw. św. Walentego w Unierzyżu, od ponad 30 był dyrygentem orkiestry. Śp. Andrzej Klimkiewicz zmarł w wieku 83 lat. Spoczął na parafialnym cmentarzu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x