Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piłsudskiego do remontu. Będą utrudnienia w ruchu!


Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich planuje wykonanie naprawy nawierzchni fragmentu ulicy Piłsudskiego, która leży w ciągu drogi wojewódzkiej 544.


Remont będzie dotyczył odcinka ul. Piłsudskiego – od skrzyżowania z ul. Brukową do skrzyżowania z ulicami Lelewela, Żwirki i Kopernika. W najbliższym czasie wprowadzona zostanie tam czasowa organizacja ruchu.

Zgodnie z projektem prace remontowe będą etapowane i wykonywane połówkami jezdni, oddzielnie lewa i prawa strona. Remont każdego odcinka (etapu) będzie wykonywany w ciągu dnia, natomiast nocami droga będzie przejezdna. W trakcie robót ruch kołowy będzie odbywał się wahadłowo.

Z uwagi na fakt, iż ulica Piłsudskiego jest jednym z głównych traktów drogowych Mławy, mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami. W imieniu wykonawcy prac urząd miasta prosi o cierpliwość i zrozumienie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x