Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Kocham Mamę i Tatę nie tylko od święta”


Dzieci z przedszkola SP nr 2 wspólnie z rodzicami świętowały Dzień Rodziny. Każda z grup przygotowała wiersze i piosenki. W ten sposób przedszkolaki wyraziły swoją miłość do rodziców. Po części artystycznej wręczyły mamie i tacie upominki. Gdy emocje już opadły, była okazja do rozmowy i dzielenia się własnymi wrażeniami. Chwile te umilał słodki poczęstunek. Ten wyjątkowy dzień dostarczył wielu pozytywnych emocji i na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców.


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x