Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie SP w Zawadach nagrodzeni w konkursie KRUS


Amelia Romanowska, Marcel Modzelewski, a także Alan Modzelewski  i Marcelina Kochanowska to uczniowie Szkoły Podstawowej w Zawadach, którzy otrzymali nagrody i wyróżnienia w powiatowym etapie konkursu plastycznego organizowanego przez KRUS. Ci uczniowie nie tylko posiadają wiedzę o bezpieczeństwie podczas prac rolniczych, ale też potrafili ją najciekawiej zilustrować.


Dnia 23 maja 2022r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyło się uroczyste podsumowanie  XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pn. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”, zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem konkursu plastycznego było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.

Podsumowanie powiatowego etapu konkursu odbyło się przy udziale pracowników KRUS w Mławie, na czele z panem kierownikiem Michałem Polem i dr. Rafałem Zgorzelskim, Ambasadorem Akcji #KupujŚ[email protected] Polski. W uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkoły.

Nauczycielki SP w Zawadach, Ewa Sowińska i  Ewa Sadowska, zgłosiły do tegorocznego konkursu 7 prac plastycznych, z których 4 zostały nagrodzone. I miejsce zajęła uczennica klasy VII – Amelia Romanowska, III miejsce – uczeń klasy II – Marcel Modzelewski, a wyróżnienia przyznano Alanowi Modzelewskiemu i Marcelinie Kochanowskiej (uczniom klasy V).

Oprócz pięknych dyplomów nagrodzeni otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Placówkę Terenową KRUS w Mławie,  a dodatkowe upominki przez  dr. Rafała Zgorzelskiego, Alberta Szemplińskiego – dyrektora Oddziału Santander Bank Polska S.A. w Mławie oraz Roberta Macieja Jankowskiego, a także Starostwo Powiatowe w Mławie.

Michał Pol i inni przybyli goście pogratulowali laureatom zdobytych nagród. Kierownik oddziału KRUS w Mławie podkreślił długoletnią, owocną współpracę z dyrektor Barbarą Stańczak. Życzył też wszystkim obecnym bezpiecznych wakacji, natomiast uczniowie wręczyli gościom własnoręcznie przygotowane pamiątkowe laurki.

źródło i fot. SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
6 miesięcy temu

Gratulacje dla uczniów.

Anonimowy
Anonimowy
6 miesięcy temu

A co to Pol teraz za następnym lata na zgorzelisko mu co załatwi
A przed wyborami co obiecałeś
Jak głosowałeś w sprawie ceny smieci

Gnom
Gnom
6 miesięcy temu
Reply to  Anonimowy

Byle skin byle miec

Roman
Roman
22 dni temu
Reply to  Anonimowy

Najporządniejszy czlowiek jakiego znam pan Pol.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x