Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jednych pożegnamy, innych powitamy. Zmieniają się wikariusze w parafiach


Biskup Płocki Piotr Libera postanowił o zmianach personalnych w parafiach diecezji. Z wielu parafii przenoszeni są wikariusze, a na ich miejsce z dniem 24 sierpnia przyjdą nowi. Te zmiany obejmą również parafie w dekanatach leżących w powiecie mławskim. Pożegnają starych i powitają nowych wikariuszy trzy mławskie parafie, a także parafie w Dzierzgowie i Radzanowie.


Poniżej lista nominacji wikariuszy:

Ks. mgr Michał Fordubiński, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Stanisława BM w Mławie, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Mikołaja w Gójsku.

Ks. mgr Paweł Grąbczewski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Świętej Rodziny w Mławie, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu.

Ks. mgr Stanisław Mariusz Gurzkowski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Józefa w Ciechanowie, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jana Kantego w Mławie.

Ks. mgr Michał Guzek, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Dzierzgowie, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą.

Ks. mgr Kamil Kozakowski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Jana Kantego w Mławie, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu.

Ks. mgr Przemysław Krysztofiak, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Rocha w Radzanowie n. Wkrą, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

 Ks. mgr Marcin Milewski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Ducha Świętego w Płocku, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Rocha w Radzanowie n. Wkrą.

Ks. mgr Marek Tomasz Wiśniewski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Anny w Serocku, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Stanisława BM w Mławie.

Ks. mgr Andrzej Żywiałowski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu, mianowany wikariuszem parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Dzierzgowie.

źródło: Diecezja Płocka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lupa
Lupa
2 lata temu

Co za różnica kto doi barany z kasy.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x