Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To wyjątkowy przypadek nieodpowiedzialności. Prokuratura wszczęła śledztwoTeraz okazuje się, że tak nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy będzie miało konsekwencje.  Polska Agencja Prasowa poinformowała, że Prokuratura Rejonowa w Mińsku Mazowieckim wszczęła w tej sprawie śledztwo.

„Policjanci mińskiej komendy informację o tym zdarzeniu otrzymali drogą mailową w dniu 20 maja 2022 roku od PKP PLK. Przejazd autokaru przewożącego m. in. dzieci został nagrany przez świadków zdarzenia i trafił do internetu” – poinformował PAP rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim podkom. Marcin Zagórski.

Policjanci zabezpieczyli nagranie, przesłuchali świadków zdarzenia i ustalili właściciela autokaru oraz jego kierowcę. Materiały przekazali mińskiej prokuraturze, która wszczęła śledztwo z art. 174 par. 1 kk., tj. sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym”.

Zobacz nagranie:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x