Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Międzynarodowy incydent na skrzyżowaniu w centrum miasta


Nieco żartobliwie można powiedzieć i napisać, że wczoraj rano, niemal w centrum miasta miał miejsce międzynarodowy incydent. Bowiem na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Padlewskiego zderzyli się autami obywatel Rosji z obywatelem Ukrainy. Na szczęście okazało się, że to niegroźna w skutkach stłuczka.


– Jak wynika z ustaleń policjantów na miejscu kolizji drogowej, kierujący oplem 36-letni mężczyzna, jadąc ul. Padlewskiego w kierunku centrum miasta, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym ul. Żwirki audi. Audi kierował 25-letni mężczyzna. Sprawca z opla został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. – poinformowała mławska Policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mochererere
Mochererere
1 rok temu

Jaki miedzynarodowy to jest jeden hu…. czy Ukrainiec czy Rusek . To i to jeden Rusolan który okrada nasz kraj robi z nami co chce a wy ludzie dalej siedźcie i patrzcie co sie dzieje i dalej pracujcie żeby oni mogli się dobrze bawić wy dalej wierzycie w wojnę haha wojna to będzie ale u nas jak oddamy im cala zbrojnosc a później oni przyjdą do nas tylko wtedy będzie za późno…..powodzenia

5 tyś
5 tyś
1 rok temu
Reply to  Mochererere

Ciekawa teoria jest jest ona jedną z wielu tak zwanych teorii ” szurowskich ” na którą ew. ani ja ani TY jeśli nawet jest prawdziwa wpływu mieć nie możemy . Ale możemy mieć wpływ np. na to żeby czasem się uśmiechnąć i wyciągnąć rękę do ludzi w potrzebie . to możemy zrobić .

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mochererere

100% racji

Bojarysznik
Bojarysznik
1 rok temu
Reply to  Mochererere

Dopiero piątek popołudnie, a koleżka już na mocnej bombie %. Trochę umiaru, bo bełkoczesz przyjacielu niemiłosiernie i wstyd sobie robisz na pół Mławy.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Mochererere

A a nie lubię faszystów z ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Te organizacje powinno się zdelegslizować. A ludzi, którzy ich popierają wysłać na przymusową resocjalizację.

Zaciekawiony
Zaciekawiony
1 rok temu
Reply to  Anonim

Od dawna ma pan/pani te objawy …??

ChWm
ChWm
1 rok temu
Reply to  Anonim

Pewnie jesteś banderowcom

Oczywiste
Oczywiste
1 rok temu
Reply to  Mochererere

Świetnie powiedziane słowa napisane przez osobę powyżej tak też będzie ponieważ jedno Nam wmawiają a my co innego widzimy więc zacznijmy się brać za to aby walczyć za swój kraj jak trzeba a nie za jakiś czas być gościem u siebie w domu. Spojrzecie na politykę Orbana na Węgrzech już pół roku temu wprowadzono tam przepis dot. ceny maksymalna na paliwo i teraz większość Europejczyków w niedalekiej przykrości będzie im gorzko zazdrościć tego przywileju. Prezydent Węgier relatywnie utrzymuje relacje z Rosją pomimo całej napiętej sytuacji lecz dostrzecie jak dba o swój kraj, rdzenna ludności mieszkajacs na tym terenie jest prezydentem takim który dba o dobro swojej ludności a nie rozdaje na lewo i prawo to na co masz kra(rodacy, rdzenni bedacy w kraju od zawsze , Ci ktorzy wiążą z nim przyszłość) ciężko pracując na obecne na 500 plusy i inne wszelakiego rodzaju dodatkowe renty i zapomogi na m. in. milionów Ukraińców ktorzy też z tego skorzystają. To co wyrabia nasz rząd jest nie do pomyślenia a za nadto zapowiedzi horrendalnych cen wszelkich artykułów ale jak słyszymy to zabieg przeprowadzany na całym świecie poprzez nadmierny dodruk pieniądza w wielu krajach na spodziewajmy się tylko jak na jesieni wraz z tym wszystkim co wymieniłem dojdzie kolejna „wściekła grypa” która może tym razem zaczniemy bardziej zaóważać w skutkach i usdili nas jeszcze bardziej niż poprzedni atak na populację .

22222
22222
1 rok temu
Reply to  Mochererere

Mądre słowa

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x