Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzisiaj swoje święto mają wszystkie Mamy


To szczególny, świąteczny dzień w kalendarzu. Dzisiaj, 26 maja, w Polsce obchodzimy Dzień Matki. 


To właśnie dzisiaj, w szczególny sposób okazujemy mamom szacunek, miłość i podziękowania za trud włożony w wychowanie. W tym szczególnym dniu przyjęło się, że dzieci obdarowują swoje mamy są kwiatami, symbolicznymi laurkami czy innego rodzaju prezentami. Niejednej mamie zakręci się dziś łezka wzruszenia w oku.

I tego właśnie Wam, Drogie Mamy – Czytelniczki, życzymy, dnia pełnego wzruszeń, miłości, uśmiechu, a przede wszystkim jak najwięcej czasu spędzonego z Waszymi pociechami.

Redakcja portalu Codziennik Mławski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x