Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wszyscy trzymają za nich kciuki!


Ponad 500 tys. uczniów VIII klas szkół podstawowych z 12,6 tys. szkół w kraju zdaje rozpoczęty we wtorek (24 maja) trzydniowy egzamin ósmoklasisty. Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Taki egzamin zdają również uczniowie mławskiej Szkoły Podstawowej nr 7. Cała szkolna społeczność ich wspiera trzyma kciuki!


– Przez kolejne dni będziecie mierzyli się z pierwszym tak ważnym egzaminem w Waszym życiu. Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 7 życzą Wam takich wyników jakie sobie wymarzyliście. Trzymamy kciuki – napisali na szkolnej stronie nauczyciele.

Egzamin ośmioklasisty odbywa się w Polsce od 2019 roku. W pierwszym dniu egzaminu, uczniowie piszą egzamin z języka polskiego, w drugim dniu egzamin z matematyki, a w trzecim dniu będzie egzamin z języka obcego nowożytnego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x