Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Samodzielnie przygotowały pyszną i zdrową sałatkę owocową


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Mławie już po raz drugi zorganizowało warsztaty profilaktyczne  „CHCĘ BYĆ SAMODZIELNY”.


Tym razem w warsztatach uczestniczyły dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie przy ul. Krasińskiego 7. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa i samodzielnie przygotowały pyszną i zdrową sałatkę owocową.

– Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie małych kucharzy oraz ich opiekunów w przygotowanie tak zdrowego posiłku – napisali organizatorzy warsztatów.

red.

źródło i fot. : MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x