Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poranny pożar na Szewskiej [FOTO]


Jak poinformowała mławska straż pożarna, dzisiaj rano doszło do pożaru w budynku na rogu ulic Szewskiej i Zduńskiej. Miał to być pustostan, na miejscu okazało się jednak, że przebywali tam ludzie.


Strażacy po przyjeździe na miejsce ustalili, że w budynku przebywały trzy osoby, a jedna z nich w momencie przyjazdu była już na zewnątrz. Szybko zlokalizowali również źródło pożaru – paliła się sterta śmieci w jednym z pomieszczeń budynku. Strażacy ugasili ogień, przewietrzyli i przeszukali pomieszczenia oraz ewakuowali jeszcze jedną znalezioną osobę, którą przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Trzeciej osoby nie znaleziono, prawdopodobnie opuściła budynek jeszcze wcześniej.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x