Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja apeluje do świadków wypadku na „siódemce”


Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek 13 maja br. wieczorem w miejscowości Przyborowice na drodze krajowej nr 7. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.


Zespół ds. Wykroczeń płońskiej komendy prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowej, która miała miejsce w dniu 13 maja br. około godz. 18:35 na krajowej 7-ce w miejscowości Przyborowice. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że Volkswagen Passat, którym kierował 49-letni obcokrajowiec jechał od strony Płońska i na skrzyżowaniu skręcał w lewo, w kierunku Nasielska. Auto zderzyło się z jadącym z naprzeciwka, od strony Warszawy, Volkswagenem Polo kierowanym przez 19-letnią mieszkankę gm. Płońsk. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Nie odniosła poważniejszych obrażeń.

 

Policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator. Wszelkie, istotne dla sprawy informacje, mogące pomóc w ustaleniu przyczyn i okoliczności zdarzenia, można przekazywać funkcjonariuszom Zespołu ds. Wykroczeń pod nr tel. 47 703 35 19 lub Dyżurnemu KPP w Płońsku pod nr tel. 47 703 35 00.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x