Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Biuro posła Romanowskiego już otwarte


Od 20 maja w Ciechanowie czynne już jest biuro poselskiego posła Rafała Romanowskiego. Rafał Romanowski w Sejmie zastąpił byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. W uroczystym otwarciu placówki wzięli udział przedstawiciele ciechanowskiej administracji – m.in: Anna Żebrowska – kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Andrzej Berent – kierownik Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz  Janusz Głuśniewski – kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Byli też reprezentanci organizacji pozarządowych, na czele z Jadwigą Płodziszewską ze Społecznego Komitetu Rodzin Poległych Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.


Po akcie poświęcenia Biura przez księdza głos zabrał sam poseł Rafał Romanowski. W swoim wystąpieniu zapowiedział, że sala konferencyjna Biura Poselskiego będzie udostępniana na spotkania organizacji pozarządowych promujących postawy patriotyczne i niepodległościowe, które kierują się katolickim systemem wartości. Przedstawił też dyrektora Biura – Łukasza Gołębiewskiego (na zdjęciu).
Biuro Poselskie Rafała Romanowskiego mieści się w budynku przy ul. Ściegiennego 2 w Ciechanowie. Czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 16. Tel. 539 620 050, e-mail: [email protected]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x