Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Drugi pożar w Turzy Wielkiej. Czy to też podpalenie?


Dzień po dniu, kolejne pożary w Turzy Wielkiej (gm. Lipowiec Kościelny). Tym razem spłonęło poddasze jednego z trzech kurników, zlokalizowanych vis-a-vis budynku, w którym wczoraj w nocy spaliły się bele słomy i siana.


Strażacy zgłoszenie o pożarze otrzymali o godzinie 10:38. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy PSP Mława, zastęp OSP Lipowiec Kościelny, dwa zastępy OSP Turza Mała oraz zastęp OSP z Podkrajewa. Po dojeździe na miejsce okazało się że płonie poddasze jednego z niezasiedlonych drobiem kurników. Prace rozbiórkowe konstrukcji dachu i ocieplenia oraz dogaszanie pożaru trwało kilka godzin. Dzisiaj jeszcze nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru, ustala to Policja. Nie jest jednak wykluczone, że jak w przypadku wczorajszego pożaru istnieje podejrzenie podpalenia.

red.

fot. własne/OSP Lipowiec Kościelny 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x